Jak co roku we wrześniu spotkałam się z czytelnikami na Sienkiewce w czasie V Festiwalu Herlinga-Grudzińskiego. Weekend wypełniony mnóstwem atrakcji - przedstawienia, śniadanie literackie na trawie, spotkania autorskie, warsztaty... Rozstrzygnięcie konkursu... Plac Artystów wypełnił się po brzegi. Czytelnicy często przystawali przy stoiskach rozmieszczonych na deptaku.
Udało mi się w końcu zobaczyć słynny dworzec w kształcie ufo :)