Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Szukasz propozycji nagród dla uczniów i przedszkolaków z okazji ukończenia roku szkolnego?
Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Książki z dedykacją i autografem autorki. To literatura pełna przygód, tajemnic i zagadek, z przesłaniem o przyjaźni, empatii i tolerancji. Autorka — Izabella Agaczewska jest pedagogiem z długoletnim stażem. Książki są opatrzone pięknymi ilustracjami Iwony Pastuszki-Vedral
Proponujemy rabat 25% dla zamówień powyżej 15 egzemplarzy.

23 maja miała miejsce premiera polsko-angielskiej wersji Sanatorium Cudów w tłumaczeniu Kingi Witek. Przy tej okazji odbyło się spotkanie autorskie w kawiarni Społeczna Kaffka, które było transmitowane na żywo na profilu FB. Prowadzenia podjęła się Agnieszka Słotwińska. Miejsce wydarzenia nie było przypadkowe, ponieważ w tej kawiarni pracują osoby z zespołem Downa. Wiąże się to z treścią książki, która przedstawia historię dzieci z niepełnosprawnościami. Ismenka to dziewczynka z trisomią 21.

23 maja 2024 roku o godzinie 17 odbędzie się moje spotkanie autorskie w wyjątkowym miejscu. Społeczna Kaffka usytuowana przy ulicy Na Kozłówce 25 w Krakowie to kawiarnia z duszą. Wyróżnia się niesamowitą obsługą i pysznymi ciastami. Znajdują tu zatrudnienie osoby z zespołem Downa. Serdecznie zapraszam na spotkanie miłośników powieści obyczajowych, a także literatury dla dzieci. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Słotwińska, a gościem specjalnym będzie Kinga Witek — tłumaczka książki Sanatorium Cudów na język angielski. Będzie można zadać pytania, a także nabyć książki z dedykacją i autografem.

Targi Książki w Białymstoku były fantastycznym wydarzeniem. Przyciągnęło tłumy Czytelników. To był bardzo intensywny czas! Oprócz spotkań na stoisku w czasie pobytu na Podlasiu odwiedziłam dwie szkoły - SP nr 50  imienia Królowej Jadwigi w Białymstoku oraz Społeczną Szkołę Podstawową nr 11, gdzie przeprowadziłam warsztaty o przyjaźni.

W dniach 8-10 marca 2024 odbyły się Poznańskie Targi Książki, gdzie na stoisku 24 w pawilonie 8 pod szyldem "Sentencjonalnie" rozgościły się książki obyczajowe oraz literatura dla dzieci. Czytelnicy nie zawiedli, tłumnie przybyli na wydarzenie. Impreza była bardzo dobrze przygotowana. Ogromnie ucieszyły mnie spotkania z ulubionymi blogerkami, wydawcami, autorkami i Czytelniczkami.